Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. exportu / Junior Trader
Główne zadania:
  • Pozyskiwanie kontrahentów na rynkach UE
  • Kompleksowa obsługa wysyłek pod kątem dokumentacyjnym i logistycznym
  • Współpraca z innymi handlowcami Firmy
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami Firmy, z firmami logistycznymi
  • Dbanie o wysoką jakość współpracy z kontrahentami Firmy
Wymagania:
  • Znajomość branży spożywczej, w szczególności mięsnej – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( sprzedaż B2B )
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na codzienną swobodną komunikację z kontrahentami Firmy ( dobrze widziana znajomość drugiego języka obcego: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski )
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, operatywność i odpowiedzialność
  • Wyższe wykształcenie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i uczciwej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia w atrakcyjnej branży

Jeśli jesteś młodą, dynamiczną osobą swobodnie władającą językiem angielskim, masz doświadczenie w handlu międzynarodowym i poszukujesz stabilnej pracy w interesującej branży przyślij nam swoje CV na adres: office@warsawmeats.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia na wybrane aplikacje.