O firmie

cat-img1Warsaw Meats sp. z o.o. jest firmą handlową o zasięgu międzynarodowym, działającą w branży mięsnej. Nasze biuro mieści się na warszawskim Mokotowie, w pięknym otoczeniu Łazienek Królewskich.

Od początku działalności firmy, tj. od 2010 roku firma koncentrowała się na obrocie mięsem drobiowym, od 2014 roku poszerzyliśmy ofertę produktów o mięso wieprzowe i wołowe, jak także surowce mięsne do produkcji karmy dla zwierząt.

cat-img2Nasze produkty pozyskujemy od stałych, starannie wyselekcjonowanych dostawców krajowych i zagranicznych gwarantujących najwyższą jakość produktów, powtarzalność i stałość dostaw. Nasi dostawcy to ubojnie i zakłady rozbioru mięsa posiadające wdrożony system HACCP oraz certyfikaty ISO, BRC i IFS, a także halal.

Nasi klienci są liderami w swoich segmentach rynku. Są to największe firmy przetwórcze w kraju i zagranicą ora wiodące międzynarodowe firmy handlowe i dystrybucyjne.

cat-img6Dysponujemy możliwościami transportu naszego towaru w kraju i zagranicą drogą lądową i morską. Nasi kompetentni handlowcy władający wieloma językami obcymi są zawsze gotowi przygotować Państwu konkurencyjną ofertę na produkty, których Państwo poszukujecie.

Koncentrujemy się na budowaniu długofalowych relacji z naszymi kontrahentami. Zawsze dążymy do optymalizacji oferty, która ma zadowalać wszystkie strony transakcji.

Oferujemy dogodne warunki płatności, jesteśmy firmą rzetelną i transparentną.

W 2013r. zostaliśmy uhonorowani w rankingu Gazel Biznesu wyróżniającym najbardziej dynamiczne firmy w rankingu małych i średnich przedsiębiorstw.

gazele-biznesu-logo