O firmie

cat-img1

Warsaw Meats – sprawdzony dostawca mięsa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostawie mięsa drobiowego, wołowiny oraz wieprzowiny, która ma siedzibę na warszawskim Mokotowie w pięknym otoczeniu Łazienek Królewskich. Zasięg naszych działań obejmuje nie tylko stolicę i miasta całej Polski, ponieważ z powodzeniem zaopatrujemy w produkty mięsne również rynek międzynarodowy. Początki działalności Warsaw Meats sięgają roku 2010, kiedy to koncentrowaliśmy się głównie na obrocie mięsem drobiowym. W 2014 roku poszerzyliśmy naszą ofertę, zostając dostawcą wieprzowiny, wołowiny, a także surowców mięsnych do produkcji karmy dla zwierząt.

cat-img2

Dystrybucja mięsa

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty odznaczały się najwyższą jakością. Z tego powodu pozyskujemy drób i wieprzowinę od stałych, starannie wyselekcjonowanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Współpracujemy z ubojniami, a także zakładami rozbioru mięsa, które mają wdrożony system HACCP oraz dysponują niezbędnymi certyfikatami ISO, BRC i IFS. Stawiamy na producentów będących w stanie zaoferować nam świeże, wysokogatunkowe mięso w atrakcyjnych cenach. Naszymi klientami są liderzy na swoich segmentach rynku – firmy przetwórcze w kraju i za granicą, a także wiodące międzynarodowe firmy handlowe oraz dystrybucyjne.

cat-img6

Postaw na najlepsze mięso od Warsaw Meats!

Jako dostawcy wieprzowiny, wołowiny czy drobiu dysponujemy możliwościami transportu towaru w kraju oraz za jego granicami, korzystając zarówno z drogi lądowej, jak i morskiej. Kompetentni przedstawiciele handlowi z przyjemnością przygotują konkurencyjną ofertę na produkty, które są w zasięgu Twoich zainteresowań. Zależy nam na budowaniu długofalowych i trwałych relacji z kontrahentami, co staramy się realizować poprzez zawieranie lukratywnych umów. Dystrybucja mięsa to nasza pasja, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z rzetelną oraz całkowicie transparentną firmą. Nieustannie się rozwijamy, czego dowodem jest uhonorowanie nas w 2013 roku Gazelą Biznesu dla najbardziej dynamicznej firmy w rankingu małych i średnich przedsiębiorstw.

gazele-biznesu-logo